Literaire teksten

1 van 839
Geen resultaten gevonden voor de filter!
Het verhaal van de dienstmaagd
Het verhaal van de dienstmaagd
Binnen de grenzen van de voormalige Verenigde Staten heeft een christelijke beweging de macht gegrepen. In deze nieuwe Republiek Gilead dient eenieder naar de letter van het Oude Testament te leven. Vanfred, de vertelster, behoort tot de...
Morgen in huis
€ 15,00
De sterrengever
De sterrengever
Jojo Moyes is de auteur van oa 'Voor jou'. 'De sterrengever' (The Giver of Stars): Kentucky, 1937. Wanneer Alice hoort dat de bibliotheek vrouwen zoekt om te paard afgelegen huizen te bezoeken met boeken, besluit ze...
Morgen in huis
€ 20,99
Wintereiland
Wintereiland
Het is winter op het eiland Mure. Een tijd om samen door te brengen, bij een knapperend haardvuur, en te genieten met de mensen van wie je houdt – tenzij je natuurlijk per ongeluk zwanger bent van je ex-baas en niet weet hoe je het moet...
Morgen in huis
€ 17,50
Spion buiten dienst
Spion buiten dienst
Spion buiten dienst is de 25ste thriller van meesterverteller John le Carré en schetst een angstaanjagend actueel beeld van onze wereld. Nat, een 47-jarige veteraan van de geheime inlichtingendienst van Groot-Brittannië, gelooft dat zijn...
Morgen in huis
€ 23,99
De scherven van het geluk
De scherven van het geluk
Oom Izaäk streek met zijn vingers over mijn wang. ‘Wat een rare jongen ben jij toch, hoe ben jij in onze familie terechtgekomen?’ Hij zag mij aan met grote, afwezige ogen. ‘Maar ik mag je wel. Je zult het nog moeilijk krijgen in je...
Morgen in huis
€ 20,00
De jongens van Nickel
De jongens van Nickel
De zestienjarige Elwood Curtis werkt hard, haalt goede cijfers op school en is verzekerd van een plek op het plaatselijke college voor kleurlingen in zijn thuisstad Tallahassee, de hoofdstad van Florida. Het zijn de beginjaren van de...
Morgen in huis
€ 22,99
Als katten van de wereld verdwijnen
Als katten van de wereld verdwijnen
Een lief cadeauboek met een mooie boodschap: kijk om je heen, omhels je geliefden en geniet van het leven zolang je kunt De dagen van de verteller zijn geteld. Hij is vervreemd van zijn familie, alleenstaand en heeft alleen zijn kat...
Morgen in huis
€ 18,99
Sofia draagt altijd zwart
Sofia draagt altijd zwart
Sofia zou zo graag gelukkig zijn, maar draagt toch altijd zwart. Op haar tiende droomt ze er nog van het liefje van een piraat te worden, maar op haar zestiende neemt ze een overdosis pillen en wordt ze opgenomen in een kliniek. En op...
Morgen in huis
€ 19,99
De testamenten
De testamenten
Het verhaal van de Dienstmaagd, Margaret Atwoods meesterwerk over een afschrikwekkende toekomst, is uitgegroeid tot een moderne klassieker en bewerkt tot de zeer succesvolle tv-serie The Handmaid’s Tale. De testamenten is Atwoods...
Morgen in huis
€ 19,99
Het feest
Het feest
Elizabeth Day Het feest Het feest van Elizabeth Day is een ontluisterende roman over obsessie, verraad, privilege en hypocrisie in het hart van het Britse establishment, voor de fans van Brideshead Revisited en De verloren geschiedenis....
Morgen in huis
€ 22,99
De bijenhouder van Aleppo
De bijenhouder van Aleppo
'De bijenhouder van Aleppo' is een roman van internationale betekenis en een ode aan de menselijke geest. Als ze alles hebben verloren wat hun lief is, vlucht bijenhouder Nuri samen met zijn vrouw Afra weg uit Aleppo. Op hun...
Morgen in huis
€ 20,99
De lavendeltuin
De lavendeltuin
Na de dood van haar moeder erft Emilie de la Martinières het familiekasteel aan de zonnige Côte d’Azur. Maar aan het huis kleven ook hoge schulden en onopgeloste geheimen... Welke rol hebben haar voorouders in de Tweede Wereldoorlog...
Morgen in huis
€ 15,00
1 van 839
Laatst bekeken