Het feest

Het feest
€ 22,99
Morgen in huis

Wil je weten of dit product in onze winkel op voorraad is? Bel ons op: 0523 - 26 13 92 of kom langs!

  • 9789026348761
  • 10 augustus 2019
Elizabeth Day Het feest Het feest van Elizabeth Day is een ontluisterende roman over obsessie,...meer
Productinformatie "Het feest"
Elizabeth Day
Het feest

Het feest van Elizabeth Day is een ontluisterende roman over obsessie, verraad, privilege en hypocrisie in het hart van het Britse establishment, voor de fans van Brideshead Revisited en De verloren geschiedenis.

Martin is al vijfentwintig jaar bevriend met Ben, vanaf het moment dat ze samen op Burtonbury School zaten. Ze vormen een vreemde combinatie: Martin is een jongen uit een arbeidersgezin met de verkeerde kleding en het verkeerde accent, en Ben is een populaire, welgestelde aristocraat. Ben is als een broer die Martin nooit had. Martin doet alles voor hem en kent zijn grootste geheim. Bens veertigste verjaardagsfeest blijkt een kantelpunt. Te midden van de Britse elite beseft Martin opnieuw dat hij er niet bij hoort en hij voelt dat er onheil in de lucht hangt. Maar Ben zou nooit iets doen wat hun vriendschap op het spel zou zetten. Toch?

‘Day kan zich moeiteloos meten met Tartt en Hollinghurst. Heel goed.’ – The Observer

Druk: 1
Taal: Nederlands
Bindwijze: Paperback
Pagina's: 336, 352
Auteurs: Elizabeth Day
Uitgever: Ambo|Anthos
Verdere links naar "Het feest"
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Klantbeoordelingen voor "Het feest"
Beoordeling schrijven
Beoordelingen worden na controle vrijgegeven.
Gelieve de tekenreeks in het hiernavolgende tekstveld in te voeren

De met een * gemarkeerde velden zijn verplichte velden.

Laatst bekeken