Het volkomen stookboek

handboek voor het stoken van alcohol

Het volkomen stookboek
€ 20,99
1-4 werkdagen

Wil je weten of dit product in onze winkel op voorraad is? Bel ons op: 0523 - 26 13 92 of kom langs!

  • 9789059373952
  • 15 december 2020
Zelf alcohol stoken? Zo moeilijk is dat niet als je deze praktische handleiding van prof. J.W....meer
Productinformatie "Het volkomen stookboek"
Zelf alcohol stoken? Zo moeilijk is dat niet als je deze praktische handleiding van prof. J.W. Brouwer erbij neemt. Hij legt uit hoe je alcohol kan laten ontstaan door gisting - van bijvoorbeeld fruit - en hoe je die alcohol vervolgens destilleert en op smaak brengt met kruiden of vruchten.

Kostbare apparatuur is niet nodig want Het volkomen stookboek toont ook hoe je zelf met eenvoudige materialen een destilleerketel bouwt. Voor wie eenmaal de smaak van het destilleren te pakken heeft, bevat dit boek bovendien meer dan 100 recepten voor jenevers, bitters, likeuren en ander gedestilleerd, van gin tot eau de vie en whisky.

Het volkomen stookboek, waarvan u hier de vierde, bewerkte editie in handen heeft, is een standaardwerk voor het zelf bereiden van sterkedrank.
Druk: 1
Taal: Nederlands
Bindwijze: Paperback
Auteurs: J.W. Brouwer
Pagina's: 35000
Uitgever: Nieuw Amsterdam
Verdere links naar "Het volkomen stookboek"
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Klantbeoordelingen voor "Het volkomen stookboek"
Beoordeling schrijven
Beoordelingen worden na controle vrijgegeven.
Gelieve de tekenreeks in het hiernavolgende tekstveld in te voeren

De met een * gemarkeerde velden zijn verplichte velden.

Laatst bekeken